Jdi na obsah Jdi na menu

KOMENTÁŘ

Jméno návštěvníka:___
Nadpis komentáře:HELE NOTAK
Text komentáře:Vypadá to žes na tyhle stránky uplně zapoměla!! Nic se tu nezměnilo už přes 2 týdny-možná víc. Tos umřela nebo co? dyž už nechceš nic psát anebo ses VYSRALA na tyhle stránky tak to sem napiš! Ať si nikdo z tvých zoufalých fanoušků nedělá nbadějě že se tu někdy objeví nějáká nova oogami povídka!!!

 MOJE REAKCE

Milý Anonyme!

Nevím, kolik si myslíš, že mi je, nebo co dělám, ale mohu tě upozornit, že psaní věnuji tolik času, kolik si ke svému věku dovolit můžu. Sice je mi teprve 19, ale už nestuduju, chodím to takový tý instituce, který se říká PRÁCE... Říká ti to něco?

Jako promiň, ale mám i jiný starosti, než jsou tyto stránky a nebudu kvůli nim blbnost na wordu do jedný do rána, abych v práci umírala. Já se SNAŽÍM psát, píšu v práci o pauzách, myslím na tyhle stránky každýden, ale nemám prostě ČAS!

Ano, dokud jsem chodila do školy, bylo to něco jinýho.. To šlo dělat všechno možný najednou. Ale teď to nejde.

Pokud si myslíš, že jsem se tu na to VYSRALA, jak ty říkáš, asi bych ti nepsala odpověď, nemyslíš?

Uf. Nerada se hádám, nerada nadávám, ale tohle mi opravdu poněkud hlo žlučí.

No nic. Přeji vám všem jinak příjemný den.

Šárka

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

I ta druhá strana

(Kitty, 12. 12. 2008 9:12)

Ten anonym, prostě vybuchl. miluje tyhle stránky a tak ho vytočilo když tady pár dní nic novýho nebylo. mělas mu napsat ať si trhne nohou. a mávnout nad tím rukou. taky pracuju a vím co to je když na tebe všichni tlačí. o to hůř fanoušci...

Che.

(Nex, 28. 11. 2008 22:27)

Nehledě na to, že dvoutýdenní nepřidávání teda - SORRY - žádná pauza není. Šárka přidává obvykle tempem, které my, ostatní lidé, označujeme za odporně rychlé. Normální tempo je přidávání tak jednou za TŘI TÝDNY (!). Krom toho, znám skvělý autorky, které pro vytíženost před zkouškami (matura, Mgr., Bc.) nepřidaly nic přes dva MĚSÍCE. Takže milá zlatá / milý zlatý - na dva tejdny se vyser.

--------

(Kitsune, 10. 11. 2008 16:10)

Ten dotyčný by si mal uvedomiť, že človek má aj určité povinnosti, ktoré majú prednosť. A tiež sa môže stať že autor dostane blok (nikomu neprajem).

Ešte jedna otázka: mohla by som sa dozvedieť, čo asi približne spôsobilo zablokovanie tých stránok? Rada by som sa tomu vyvarovala

Promiň

(______, 5. 11. 2008 16:56)

Tímto se chci omluvit za své chování. Bylo to opravdu hnusný protože vás Šárko velice obdivuji a nechci abyste se na mě dívala jako na závislačku, ale můj projev splnil svůj účel a jak je známo tak ten světí prostředky. Víte ono občas bude stačit když se tady objeví nějáký komentář, jelikož jsem se o vás dost bála a byla jsem dost rozrušená té noci. A ano máte pravdu jsem rozmazlené děcko, které chodí na střední školu a nevím co je to pojem pracovat. Velice se omlouvám a doufám že mi odpustíš. A alespoň ses ozvala což je dobře.

tak to ako nie...

(Amy (angie47@azet.sk), 5. 11. 2008 16:38)

noo..ako ten komentar čo ti tu nechal ten ANONYM..tak to je niečo hrozné...podľa mňa to bude nejaké malé decko, ktoré o všetkom vie take ho***.Aj ja mám blog a stíham to vážne len aby sa nepovedalo a aj ešte horšie..a to k tomu chodim do školy a ešte (našťastie) nepracujem...taktiež písanie vie zabrať aj psychicky a človek proste nemá vždy slinu ...a ak by niekto písal že ako z donutenia..tak sorry, to by asi stalo za nič...
Ja osobne chodim na tvoje stranky pozerať každý druhý deň alebo tak a vážne oceňujem, že tu aj keď nie veľmi často ale že sem pridávaš veci a tak...Oogami sám o sebe je už poriadne dlhá story =)hehe...a taktiež sa veeľmi teším na ten tvoj heise projekt...to bude také oživenie =) a nič si nerob z takých blbcov..však kto ho(predpoladám ju) núti vôbec sem chodiť..keď sa jej nepáči tak nech si toho OOgamiho napíše sama ..ale pochybujem,že by to vôbec za niečo stálo (vzhľadom na ten komentár,z ktorého vidno v skutku úžasnú slovnú zásobu ako aj vek dotyčnej osoby)
TAkýto ľudia by si mali uvedomiť, že ty nie si jeho otrok.prepána...taká drzosť v tom komente...ty za to, že píšeš nie si platená...
Noo..to je asi všetko a prajem nech sa ti pekne darí ďalej a tiež prajem veeľa inšpiracie na písanie...budem sa tešiť =)

diky

(sisi, 4. 11. 2008 17:34)

diky Šárko snad je obnoví budu se těšit a ostatní taky
tyk jí to prosím vzkaž!

chapu vás

(arya, 3. 11. 2008 22:33)

asi to ten dotyčný neměl takhle přepísknout asi,není zvyklí na knihy v pokračování.Tak to se projevuje zavislost ,zkus číst i něco na jinejch strankách jako já ,ukrátí to čekání.Autorka promine že se ho zastávám asi nechápe že,i autoři se musí něčim živit a z něčeho být živy a to jestli máš třeba práci jako já a chodíš na dvanácky ,noční a víkendy to už není ta pohoda.Počkejte až dotoho spadnete všichni děkuji za prominuti že se vkládám do debaty :)) přežíteto všici budou vánoce ;))))) a DRŽÍM PESTIČKY ať nedojde inspirace a múza

pro sisi

(Autorka Šárka, 3. 11. 2008 21:54)

Pavla se totiž nechovala jaklo vzorný občan a vlastník stánek, tudíž jí je zablokovali... časem je možná obnoví...

průser

(sisi, 3. 11. 2008 19:41)

hele jakto že nefunguje pawli blog?
www.pawla.estranky.cz

chápu tě

(sisi, 3. 11. 2008 19:36)

doufam ze to zvladas a hodne stesti !
snad uz nikdo nic takovýhleho nenapíše!!!!!!!
no kdyby to dal někdo ke mě na blog asi bych ho zabila a jeste 2krat uskvarila ale co ja vim dyt je mi teprv 14 a mý psaný projevy no snad ujdou(snad tyhle keci pochopíš!)
Měj se hezky a nepřepínej se!
Anonyme :si pěknej ....píp....