Jdi na obsah Jdi na menu

TSal

7. 11. 2006

Únos

Bolela ho hlava, ale cítil, jak se mu pomalu navrací vědomí. Co se vlastně stalo? Ach ano, vzpomněl si, jako každé ráno šel i tentokrát do práce, avšak pak u něj zastavila dodávka a někdo ho do ní vtáhl.

Ta bolest hlavy byla příšerná!

Jak se mu do těla začal vracet cit, uvědomil si náhle, že je spoután. Přes oči měl pásku z jakési látky, v zápěstích ho svírala pouta z kůže, alespoň si myslel, že je to kůže. Cítil je i kolem kotníků a….pod koleny? Nasucho polkl, když si uvědomil pozici, v níž je díky poutům držen - s pokrčenýma roztaženýma nohama! Navíc mu krk pevně obepínal jakýsi obojek, díky němuž nemohl téměř ani pootočit hlavu. Navíc byl úplně nahý.

Srdce mu začalo prudce bušit.

Ne však tolik, jako když odkudsi zprava zaslechl slabé spokojené pousmání.

„Kdo…kdo jste?" dostal ze sebe klepajícím se hlasem. Snad kdyby byl v nějaké méně ponižující pozici a oblečený, pak by v sobě dokázal najít trochu odvahy, ale teď prostě nevěděl co čekat.

„Co ode mě chcete?!" vykřikl hystericky, když ucítil jak se ho na obnažené hrudi dotkly něčí prsty. Pomalu se začaly pohybovat směrem nahoru, aby za chvíli kroužily kolem jeho levé bradavky.

Tolik chtěl začít křičet, nadávat, cokoliv, ale nemohl, tak jen zaťal zuby a mlčky se snažil uklidnit své zběsile pracující plíce.

Po chvíli ho na obličeji zašimraly něčí dlouhé vlasy, po nichž ho kdosi lehce políbil na tvář. Vlasy se pak přemístily o trochu níž, aby mu po pravé bradavce přejel vlhký jazyk a jeho vypjatým tělem prošla mírná vlna třesu. Snažil se nevnímat jemné kroužení jazyka, chvílemi střídané dotykem rtů, jež bradavku nasávaly, stejně tak jako se pokoušel zapomenout na prsty rozloživší se v celou dlaň, hladící ho teď krouživým pohybem po celém těle a pomalu se přibližující k jeho rozkroku. Bylo ale těžké nevšímat si na dlaně, jež mu přejela po penisu, ovinula ho a začala v pravidelných intervalech masírovat.

Zhnusil se nad uvědoměním si, že začíná pociťovat vzrušení, jemuž se tak moc bránil. Znovu se zkusil z pevně utažených pout vysmeknout, avšak marně.

Rty začaly laskat jeho kůži lehkými polibky, jejichž směr se mu vůbec nelíbil, avšak nedokázal zabránit střídání, jež následovalo a jehož důsledkem bylo, že ho ruka začala hladit po vnitřní straně pevného stehna, zatímco se jazyk přibližoval k vrcholu jeho penisu, kde párkrát obkroužil špičku, načež se jeho přirození octlo v teplém, vlhkém prostředí úst. Už se nedokázal bránit, tělo ho neposlouchalo a přestože se za to nenáviděl, začal se jeho penis pod dráždivými pohyby úst a jazyka ztopořovat, zatímco se, byť téměř nepatrně, prohýbal ve stejném rytmu, v němž si s ním únosce hrál. Ruku zřejmě přestalo bavit přejíždět po hladké kůži sem a tam, tak raději zamířila dolů, kde pak jeden z jejích prstů prozkoumal okolí, načež i vnikl do samotného vnitřku otvoru. Jeho tělo se napnulo ještě víc. Pohyb úst i prstu dráždícího ho uvnitř se zkušeně sjednotil, nutíc ho přirážet stále více a více.

Na chvíli jím projela bolest, jak do něj byl vsunut další prst. Oba do něj teď vnikaly s větší razancí, jak nejdále mohly, oddalujíce se od sebe při zpáteční cestě. Ústa se přizpůsobila zrychlením své činnosti, čímž v něm jen vzrůstalo již tak silné vzrušení. Jeho tělo se napínalo, jak mu kožená pouta dovolovala a v ústech pocítil chuť krve z prokousnutého rtu. Plakal, avšak slzy se ihned vsakovaly do pásky, jež mu bránila ve výhledu, za což byl teď nesmírně vděčný.

Z hrdla se mu celou dobu snažily vydrat toužebné vzdechy, potlačované ze všech sil. Neodbytný pohyb rtů, pevně obemykajících jeho penis, a prstů, dráždících ho jen o pár centimetrů níž, byl však příliš silným nepřítelem a tak mu těsně předtím, než začala ústa divoce nasávat jeho tekutinu, skrze zaťaté zuby uniklo toužebné:

„Ach…"

Zatímco se mu splašený, přerývavý dech pokoušel zklidnit a tělo se konečně uvolnilo, postarala se ústa i o poslední zbytečky spermatu, načež se neochotně vzdálila od jeho rozkroku. Rovněž prsty ho opustily, aby se opět rozložily v dlaň, bloumající chvíli po jeho stehně, odkud zamířila zpět k jeho břichu, hrudi, krku. Pak mu ta silná ruka násilím rozevřela ústa, uvolňující tak cestu jazyku, jež do nich hluboce vnikl, nesa sebou pro něj dosud neznámě chutnající překvapení.

Už neměl sílu bojovat a tak se odevzdaně podvolil. Ruka, ucítíc to, mu pustila tvář, aby se zvolna přesunula dolů. Tolik ji přitahoval jeho penis, tolik si s ním chtěla hrát!

Byl svázaný, ponížený, ale to ho už nezajímalo. Prostě jen dělal, co se od něj očekávalo, doufaje, že to tak dříve skončí. Teď když se tomu nebránil, se jeho penis ztopořil mnohem rychleji. V tu chvíli se ruka opět stáhla a on ucítil, jak se ho na obou stranách dotkly čísi nohy. Když na něj pak dotyčný (konečně si byl jist, že je to muž) dosedal, opět stiskl zuby. Brzy však napětí z jeho těla začalo mizet, jak odpovídal na jeho rytmické zvedání a následné klesání, jež se opakovalo stále rychleji. Neznámý se k němu dychtivě přirážel, tiše přitom vzdychaje toužebným vzrušením. Ani on se tomu dlouho neubránil. Znovu se mu do kůže neúprosně zařezávala pouta, o kterých si začal myslet, že je kolem sebe měl snad celý život. Cítil se jako v ohni, jež spaloval jeho tělo ve směsici vzrušení a bolesti a najednou si uvědomil, že nechce, aby to kdy přestalo.

Stejně tak rychle jako se jejich těla spojovala, teď tiše utichali, ztěžka popadaje dech. Neznámý se k němu sehnul a slízal horkou tekutinu, která se mu zničehonic objevila na obnažené kůži, načež si na něj leh, poslouchaje tlukot jeho srdce a on si opět uvědomil, kde je a co s s ním děje. Bylo mu zle ze sebe samého. Chvíli trvalo než neznámý vstal a odešel, zanechávaje ho v tichu a tmě, aby ho tak zase příště našel…

Konec
Povídky od T´Sal, KatkaSedl a Veronika byly brány ze stránek www.bluelove.wz.cz a je jich tam víc! :-)

Obrazek

pls comment :-)
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Strážce zákona

(T'Sal, 14. 8. 2007 22:11)

Dia : Je roztomilé vidět, jak tu hájíš má práva XD

^_^

(Dia, 26. 4. 2007 22:23)

Jj, to jsem ráda^^ Jen jsem se chtěla ujistit, neber to špatně.....TSal je má kamarádka a za přátele bojuji až chlupy lítaj^_~

Pro Diu

(Autorka Šárka, 25. 4. 2007 15:42)

Jo, mám to od ní dovolené... Kdybych neměla, nedávala bych si to sem, sama kopírování načerno nesnáším...

???

(Dia, 19. 4. 2007 17:16)

hezký, že tady máš na ty stránky odkaz, ale máš to od TSal povolené?

....

(Atchenaj, 11. 11. 2006 19:14)

Mě se tato povítka moooc líbí!
Už jsem ji sice četla na Blue Love ale nepřestane se mi líbit!

...

(Momoko, 8. 11. 2006 19:58)

WOW!!! :o)