Jdi na obsah Jdi na menu

Oogami, ostatní povídky, příspěvky a spol.

3. 1. 2012

 Zdravíčko, ještě žiju =)

 

Tak když jsem přestala chodit do školy a začala jsem vydělávat, myslela jsem si: tak super, konečně budu mít čas na psaní povídek a recenzí a překládání anime a podobných záležitostí. Jenže to vypadá, že to byly jen růžové brýle. Absolutně nic z toho nestíhám a nikdo z vás ani netuší, jak mě to mrzí. Krom toho se rozvádím, což mi taky na náladě moc nepřidává. Jo a stala jsem se závislá na onlinovce zvané Metin, takže pokud to tu někdo hraje na serveru Elrohir ve žluté říši, znáte mě pod nickem AkunMeChai... No ale to není podstatné.

 

Chci se vám všem, kteří sem ještě chodíte, strašně moc omluvit za dlouhatánskou pauzu. Pravdou je, že jsem o ničem rozdělaném nepřestala přemýšlet, dokonce mám nápady na nové povídky - jen je prostě nemám čas házet do tištěného písma. Myslela jsem si, že už to všichni vzdali a ono ejhle - lidé sem chodí dál. S tím rozhodně musím něco udělat. Neslibuji, že to bude hned - ale i pro klid své vlastní duše chci Oogamiho dodělat...

 

Ale abych se upřímně přiznala - nějak nemám inspiraci. Mám pár nápadů, už jsem několkrát i začala, ale v určitým úseku jsem se vždycky zasekla a nevěděla jak dál. Vzhledem k tomu, že jsou tu stále lidi, co chtějí Oogamiho a další povídky dočíst, tak se musím dokopat něco napsat. Dlužím to vám všem i sobě. 

 

Tak jo, ukázala jsem, že ještě žiju. A snad mě to, že jsem napsala aspoň toto, dokope k tomu pokračovat. Ale mám toho nějak moc =( No... budu se snažit.

 

S pozdravem Šárka

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Slava ty zijes

(lily2335, 19. 10. 2012 22:57)

Konecne kdyz jsem po dlouhy dobe se sem dostala tak zjistim ze si se vratila a to je super a mrzime cim prochazis ikdyz ted uz mas asi vsechno za sebou teda doufam drzim ti palecky a nenech se nicim vyvest z miry.

Aloha!

(Katherinex, 27. 4. 2012 14:57)

Jéé, konečně doděláš Oogamiho! :D Ani nevíš jak moc jsem šťastná! Včera večer jsem přečetla všechny díly v kuse! Nemohla jsem se od monitoru odtrhnout, což se mi většinou nestává a musím ti říct, že jsou vážně fantastické, ohromné, úžasné, skvělé.. prostě boží ! Obdivuju tě! :D A je mi vážně strašně moc líto, že se rozvádíš, ale určitě si najdeš mnohem lepšího chlapa se kterým ti určitě bude líp :) A nezapomeň na OoOoOgamiiiiiiho!! ;)

:D

(Jita, 11. 2. 2012 20:09)

Žiješ a máš v plánu dokončit Oogamiho! Tak to je pro mě asi ta nejlepší zpráva za poslední rok.
Doufám, že se ti teď bude dařit lépe. A pochvalné komentáře k povídce vždy zvednou náladu. ;)

wow

(Eressie, 28. 1. 2012 22:13)

wow.. to bolo to prvé slovo, ktoré ma napadlo, keď som uvidela, že si sa medzi nás vrátila :D wow, ani sa mi nechce veriť... už som sa ako tak zmierila s tým, aj keď to bolo neuveriteľne ťažké, že taký úžasný a jedinečný príbeh ako ten o oogamim zostane nedokončený, a teraz toto :) urobila si mi neskutočnú radosť ;-) vitaj späť :)

:-)

(Davida666, 9. 1. 2012 21:11)

Tak tvůj návrat jsem snad už ani nedoufala. O to je lepší :-))))))

Vítej zpět

(Bella, 7. 1. 2012 23:24)

Jupí, jsem ráda, že jsi zpět. Myslela jsem, že se od tebe už žádné povídky nedočkám :-(, ale stejně jsem se tady občas podívala ;-). Doufám, že jsi na tom už o něco líp a taky ti přeji do budoucna hodně štěstí.

Sláva Ti!

(3Dreamerin, 4. 1. 2012 22:14)

Moc jsi mě potěšila, že jsi vysvětlila svou situce a důvod, proč nic nepřidáváš. Prosím , nechápej mě špatně, nepotřebuji omluvu, jen jsem se přecejenom po takové době začala bát, že jsi na nás zapoměla.
Je mi líto, že se ti moc nedaří. Ale věř, že my, Tví věrní fanoušci, na Tebe stále myslíme a přejeme Ti jen to nejlepší. :) Upřímě doufám, že se u Tebe, tak jako v pohádkách, vše v dobré obrátí a že se Ti vrátí čas, múza i chuť do psaní. Moc by mě mrzelo, kdyby moje nejoblíbenější a podle mě nejnadanější autorka přestala psát. ;)

víra, naděje, kuráž...a radost

(Lucysek, 3. 1. 2012 22:24)

je pravda, že sem chodím několikrát týdně, i když v posledních měsících jsem už vzdávala naději, že něco připude. Dokonce jsem se strachovala, jestli se Ti něco nestalo.
Tak jsem ráda, že ses ozvala. Děkuju za vysvětlení, i když nebylo nutné, hlavní je, že jsi na blog i na nás, čtenáře, nezanevřela =). Přeju hodně zdaru a štěstí...a hlavně víry v lepší zítřky.
Ehm...ok, hehe...radši to ani nečti...=D
Každopádně jsem vážně ráda, že ses ozvala, a že hodláš pokračovat ve skvělé práci. =)

:-)

(lady corten, 3. 1. 2012 21:16)

Jsem moc ráda, že jsi se ozvala, pomalu jsem se začala bát, že Oogami zůstane navždy nedokončen, teď mi čtenáři máme aspoň malou naději a to občas stačí :) .

...

(Hanka, 3. 1. 2012 19:36)

Jsem táák štastná že dopíšeš Oogamiho