Jdi na obsah Jdi na menu

Návrhy...

27. 3. 2008

Potřebovala bych jednu věc... Jelikož psaná forma mi jde rychleji než ta v PC (bude to tím že 3/4 prázdnin jsem strávila v práci a ta půlhodinová pauza je na psaní víc než dost) a mám dopsanou druhou řadu a začínám psát třetí (a dost hustě se mi to vyvrbilo), tak už si pomalu začínám plánovat, jakou mezikapitolu, víte co, jednoovku, něco, čím vám prodloužím napínavý moment...

A tak mě tak napadlo hodně moc nápadů, ale nemůžu si vybrat, tak si tak říkám, že byste si vybrali vy, co vy na to, děvčata?

Návrhy jsou následující:

1) Kyo to Ryu

Příběh Kyoshira a Ryua z Anii-sana, který by mohl býti živoucí předlohou ke Gravitation a který se skutečně stal dvěma mým známým. Aneb když jsou pro sebe stvoření a ten jeden to ví a druhý ne... (A žádné násilí, jasné, jo?)

2) Aoi Tsuki 2

Druhá OVA k začatému shoujo-ai příběhu a upozorňuji předem, že procházka růžovým sadem to nebude.

3) Chibi no Sekai

Příběh Soraty z Anii-sana pár let po útoku ze strany Iwakiho... aneb Svět je malý... Tohle bude takové spíš roztomilé...

4) Oogami OVA1

Příběh ze světa Oogamiho, tentokráte vztah mezi Karurou a Liirii - kdo je lepší svůdník, Karura nebo Lyzen?

Mám tyhle čtyři nápady. Pište mi na mail - usa.chan@seznam.cz - svoje hlasy a máte na to... dejme tomu čtrnáct dní... A prosím i ty, co nejsou normálně moc aktivní v komentářích, aby se také projevili... A když uvidím snahu, třeba se posnažím taky... =)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Psala jsem ti už na mail,

(Nex, 27. 3. 2008 16:38)

ale kdyby to snad někoho zajímalo: čtyři. Už dávno jsem chtěla vidět události v Shinkenu z pohledu Karury. A mohlo by to být i dost zábavné...Karura se totiž jen tak nedá - a nevzdá. :)))

(Teď si uvědomuji - aspoň jednu vlastnost má s manžou společnou! :-D )

jupiiii :D

(Nena, 27. 3. 2008 16:26)

ja tiež dávam hlas na 1. :)))

...

(jessica, 27. 3. 2008 15:51)

já rozhodně hlasuju pro 1:)

...

(Tamara, 27. 3. 2008 15:28)

JE MI TO JEDNO HLAVNE NIECO NAPIS PLSSSS JA SOM NA TVOJICH POVIEDKACH UPLNE ZAVISLAAAA XD

: )

(Neli, 27. 3. 2008 11:17)

Já se přikláním bud k 1 nebo 3, protože shoujo-ai mě nebere. Myslim, že nejvíc mě láká Kyo to Ryu, neboť Gravitation miluju! :)