Jdi na obsah Jdi na menu

Kdo čeká na Oogamiho?

13. 9. 2007

Milé čtenářky!

Velice mě těší váš zájem o mé dílko, to zaprvé. Nečekala jsem, že se vám to bude tolik líbit. Už od dětství jsem snila o tom, že mě bude někdo číst a teď tu mám přímo houfy fanynek. Není nic, co bych si přála více!

Co se mého psaní týče, jak už jsem říkala několikrát, Oogami má dvě řady a tímto vzkazíkem bych vám jen chtěla přiblížit něco málo k polkračování, pokud mi to dovolíte...

1) Postavy

Postavy jsem vymýšlela spolu se svou přítelkyní. Je to už zmiňovaný a tolik milovaný Lyzen a Oogami plus mínus Oogamiho rodiče. V další řadě se seznámíme s Lyzenovo manželkou Karurou, s tou se seznámíte hned v první kapitole, pak Lyzenovo pět dětí... O těch se rozepisovat nebudu, protože je to překvapení, mnohé jsou - doufám - zajímavé, s Pavlou jsme vymyslely různé charaktery. Pak je tam onen Koumei, zmíněný Oogamiho kamarád z dětství, díky kterému nám tam - ČASEM - vznikne milostný mnohoúhelník - upozorňuji, že žádné další yaoi, Koumei je půlelf a stejně jako Oogami se k homosexualitě nehlásí. Ne, půjde o jinou postavu. Pak tam bude jeden Lyzenův minulý milenec, nepovím, jak se jmenuje, poznáte sami. A pak několik čarodějů, jeden z nich je obestřený tajemnstvím. Ale to se ukáže až o dost později, dál než v sedmé kapitole, kterou právě píšu. Každopádně tu máme velkou směsici elfů a půlelfů a vlků a dalších démonů, i pár lidí... No, postav mnoho a mnoho...

2) Děj

Tak o tom vám moc nepovím. Bude to takové volné, Oogami se bude pomalu zžívat s lidma, oni si musí zvykat na něj, jak víme, má jakési poslání. Taky musí čelit Lyzenovo útokům, kterých tam taky pár bude - i když asi o dost méně než byste doufali - a spřátelit si pár charakterů, které ho vyloženě nesnášejí... (viz ten bývalý milenec Lyzena) Oogami se žačne učit kouzlit - jedna kapitola s jeho učitelem bude pro vás asi poněkud nudnější, ale vězte, že je užitečná - a než dojde k finální bitvě - která nám otevře dvířka do další, třetí části - máte se na co těšit.

3) Omluva

Možná, že si tam všimnete lehkých škobrtnutíček, za ty se předem omlouvám. A když by se vám to nelíbilo, je to váš čistě osobní problém... =)

4) Lyzen vs. Oogami

Ano, toto téma je asi to nejvyhledávanější, jak jinak, na tom jsem založila tuhle povídku. No, ještě že mě napadly další možnosti na pokračování, příběh o dvou bytostech zavřených v jednom pokoji sám o sobě moc silný není, takže se MUSÍ dít něco dál. Rovnou říkám, že Oogami si Lyzena do postele zvát nebude. Ale Lyzen se zase Oogamiho na dovolení taky ptát nebude... =) Sice spolu nebudou spát moc často, ale to je detail. A Lyzen ukáže i několik svých dalších tváří. Je to věru... rozpolcená osobnost.

5) A dál?

Plánuji třetí řadu. Mám to už dokonale vymyšlené.

Možná, že přijde i řady čtvrtá, ale to opravdu neslibuji...

A ZÁVĚREM VÁM, JAKO OMLUVU ČÍSLO DVĚ ZVEŘEJNÍM JINOU POVÍDKU, PRVNÍ Z PĚTI ČÁSTÍ DALŠÍHO CELKU JAKO BYL ANII-SAN. SETKÁME SE ZDE S PŘÍBĚHEM NATSUKI, KTERÝ JE MYSLÍM DOJEMNÝ, DALŠÍ ČÁSTI JEŠTĚ DOPSANÉ NEMÁM, TO PŘIJDE ASI PO OOGAMIM, TEDY PO DRUHÉ ČÁSTI, ABYSTE SI OD NĚHO ODPOČINULi. BUDETE MĚ NENÁVIDĚT, PROTOŽE KONEC TÉ DRUHÉ ČÁSTI... NO, TO UŽ JE JEDNO. PROSTĚ OOGAMI SI PAK DÁ PAUZU A BASTA. POKUD SE PRVNÍ KAPITOLA AOI TSUKI BUDE LÍBIT, TAK SI POSPÍŠÍM S JEJÍM PSANÍM. JE TO TEDY YURI, ALE PÁJE SE LÍBÍ. Dodám jí snad zítra, slibuji

Tak se mějte fajn, PAPAPA, zase někdy, vaše

Šárka

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

to snad prezijem

(sisi, 25. 8. 2008 17:45)

jestli ne mas nas na svedomi jo!(jestli to nevydrzime!)-viz nadpis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

otádzkyyy

(zrzek, 9. 5. 2008 16:04)

Máš to suprově vymyšlený je to bomba!! Musíš tam dát další pokračování a řadu já to pořát čtu dokola je to prostě bomba!!!!

Opravdu dobrá zpráva

(Kitikara, 2. 10. 2007 20:25)

Už se těším až si počtu. Co jinýho má napsat začínající fanoušek.

zuzu

(oogami, 1. 10. 2007 14:55)

honem rychle už ho sem dej nemůžu se dočkat!!!!!!!

ooooo

(Arashinka, 18. 9. 2007 22:06)

Doufám ,že to bude aspon velkááá mega kapitola XD aby mi to trvalo týden přečíst!*.* ale to pak budu furt u pc ...to je těžký,snad budou prádzniny...hm..*usilovně přemýšlí*..

To je sice...

(jaa, 17. 9. 2007 20:32)

To je sice hezký, že se ptáš, kdo čeká na OOgamiho, ale nemohla bys nám sem hodit další kapitolu??? Jsem na pokraji zhroucení!!! Kousání nehtů se objevuje v pravidelných intervalech.To když načítám tvou stránku. Nebo když o ní přemýšlím.... Pomoc! Jsem závislá!!!

těším se!

(Isaaca, 17. 9. 2007 17:48)

už se nemůžu dočkat pokračování xD tak jen doufám, že to sem už brzy dáš...

hm..

(Arashinka, 16. 9. 2007 16:47)

No já čekám na Oogamiho určitě!!Fakt s nemůžu dočkat,ale už mě to vysiluje to čekání :D kdy pokaždé s nadějí sem chodím a pokaždé sklamaně odcházím (ovšem né v tom případě kdy sem dás neco jinyho XD)Už se moc těším!!a hlavně na ty zápletky,trochu jsem zklamaná že tam nebude zapletka oogami a jeho kamarad z detství ,nebo později že by se ukázali jejich city XD??chna chna chna uz se moc tesím a doufám ze to sem dás co nejdriv zdravym Arashinka

jujky!

(E..., 15. 9. 2007 23:31)

no tak teda! sem ale vážně zvědavá, protože to zatim zní dost slibně...

banzaiii

(jaa, 14. 9. 2007 17:38)

čím dřív, tím líp!

..............

(mája-www.majuscinaskrinka.estranky.cz, 14. 9. 2007 14:18)

Já se taky těším, jak na oogamiho tak na tu novou. Yuri mi vůbec nevadí, teda zatím jsem skoro žádné nečetla myslela jsem spíše shoujo ai,ale to je logické,když mi nevadí ani shounen ai a já plácám blbosti no to neřešte,prostě se moc a moc těšíím.

Huráááá!!!!!

(Reiko, 13. 9. 2007 20:32)

Moc se těšim až tu budeš mít yuri.....mám ráda yaoi, ale yuri víc a je o něm málo povídek a to mě mrzí,.....takže se maximálně těšim:))))

Nemůžu se dočkat

(Nakamura Asuka, 13. 9. 2007 16:53)

Super..už se těším..vyjádřila se se skvělě..tak nejak v kostce ;)...A druhou povídku AOI TSUKI si přečtu též...sice se více specialuziji na Yaoi..ale Yuri bude určitě příjemná změna ;.