Jdi na obsah Jdi na menu

Něco o mně po X měsících...

20. 2. 2007

Ahojky všichni vy, co sem chodíte pravidelně už několik měsíců bo i vy, co jste mé stránky objevili teprve nedávno!

Nechci se chlubit, ale jsem moc potěšena návštěvností stránek, která je docela vysoká, na to, jak jsem skoro před rokem začínala. A vzhledem k tomu, že se můj příspěvek "Něco o mně" drží na třetí příčce návštěvnosti už skoro onen rok, asi vás zajímám. A tak jsem se rozhodla napsat zhruba to, co se stalo za ty měsíce existování těchto stránek...

Je pravda, že zde občas někdo nalezne pár lehčích chybiček, ale zase je pravda, že kdo to ví správně, opraví to... Proto to tak nechám, ať každý vidí, že i já chybuji. Ale vypadá to, že vám to nevadí a že i povídky jsou docela oblíbené... A to mě těší a určitě se budu snažit dodávat něco nového...

A co o mně po těch měsících?

Stále bydlím v jižních Čechách a stále navštěvuji Zdravotku v Budějovicích, na tom se moc nezměnilo. Až na to, že nyní jsem ve třeťáku, který obnáží i praktickou praxi v nemocnici, o které snad ještě dál později. Mou oblíbenou literaturu už zabednilo anime celkově, takže jediná možnost čtení je ve škole a v buse, jindy se k tomu moc nedokopu. Naštěstí prospívám relativně dobře, takže naši anime neřeší, protože uznali, že to není prostěchu nebezpečné.

Našli si ale jinou, prospěchem nebezpečnou věc...

Posledně jsem se nezmínila, nepovažovala jsem to za důležitou věc, ale stejně, kdo by si prohlídl můj profil na lide.cz, tak to tam vyčte...

Stalo se to, co má "milovaná" maminka asi nikdy nepřenese přes srdce. S konečnou platností jsem jí oznámila, že žádného kluka, které mi radila uhánet, nepotřebuju, nechci a nikdy chtít či mít nebudu, že se z mé strany nikdy nedočká svatby v kostele ani vyjíďky s kočárkem na stará kolena. Nedočká se toho, protože když jí někoho přivedu, nebde to kluk ale holka. Ano, její milovaná (nyní už méně milovaná) dcerunka je na holky, neboli lesbička.

V mé katolické rodině (kteréžto víry jsem se zřekla kdysi kdesi na prvním stupni základní školy) nastal povyk a dostala jsem přísný zákaz šířit to do rodin babiččiných sourozenců. Což jsem porušila u pár vyjímek, takže za to mě bábi opravdu ráda nemá. Ale což, až je pozvu na svatbu, kde na dortu budou dvě panenky, pochopí to rychle... =) Můj otec to ale vzal v pohodě, prohlásil, že každý je nějaký a po internetu (víte, že naši jsou rozvedený, otec znovu ženatý a mají dvouleté dítě? teď tuž to víte=) ) projevil přání vidět fotografii mé momtnální vyvolené, kteroužto mi pochválil (doteď nevím, zda to nebyla ironie).

Pokud jsem psala, že jsem ukecaná, tak vězte, že Pája je v tom ještě horší. Kdo zná mě, ví, že má v mé přítomnosti problém dostat se ke slovu. Jaké to je jsem poznala já, poněvadž v přítomnosti Páji se ke slovu těžko dostávám já... Ale ona je moc chytrá, milá a zábavná, taky něžná a za to jí moc miluju... Mimochodem, je to již dostudovaná zdravotní sestra...

Dělá na oddělení ARO (Anesteziologicko Resuscitační Oddělení), odkud máte jen tři možné cesty pryč - buď na lepší na JIP (Jednotka Intentivní Péče), odtud už jsou mnohem lepší vyhlídky, nebo na Apalickou jednotku (lidi v živý smrti) a nebo na patologii (ta vítá dárce orgánů). No, pak je ještě jedna možnost, no... když to není ani na orgány, seškrábne se to a pošle do rakve... ale to jen tak na okraj... =)

Já co mám za praxi? No, byla jsem v domově důchodců, tam to bylo super, hlavně dementní oddělení (lidé, co se vás stokrát za den zeptali na tu samu věc, lidé dokola bloudící čï vás chytající za ruce a oznamující "vy jste tak hezká"...), pak jsme byli na traumatologii, samý úrazy, sádry, hnisaný rády atd, tam se mi moc líbilo, baví mě převazy a pak ONP (kdysi LDN, oddělení dlouhodobě nemocných, kde jsou většinou staří lidé), kde jsou největší problém dekubity (proleženiny, tzn. díky do svalů - smrdí to a bolí, ale mně se ty díry hrozně líbí a ráda zkoumám rozdíly...). Nyní jsme na dětským pro větší děti, tam není co dělat, jen ty děti otravovat. Těch menších tam moc není a ty patnáctky šestnáctky to hrozně všechno otravuje, hlavně naše přítomnost...

A jak mě to baví? Hrozně. Nevadí mo nic, přestojím ony dekubity, krev, moč a to všechno a i hnis (Jednou přišel pán na ošetřovnu, sestra mu rozbalila hnisající nohu, přišel doktor a poručil si sterilní pinzetu. Tu pak panu pacientovi dlabal v té noze a vytlačoval zelený hnis. Nutno podotknouti, že pacient měl hodně rychle v obličeji jako ten zeleno.žluto-rudý hnis... =DA křičel k tomu...). Prostě jsem spokojena.

Nakonec bych mohla dodat možná tuto větu:

Jsem stejná husa jako doposud.

Děkuji za pozornost... =)

A ještě poslední věc...

Obrazek

Já a moje miláška Pája.

Snad ještě přijdete... =)))))

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:-)

(pája, 24. 7. 2007 1:06)

milášku máš tam pár překlepů ale jinak tak zábavné, že me málem vynesly holky z placu za pdel a a fotka to byl pro mě šok! ps ještě se ti zdám být něžná?

:D...

(mamu, 15. 3. 2007 13:13)

Objevila jsem tyto stránky teprve před pár týdny a určitě je budu navštěvovat i nadále, protože jsou prostě skvělé. Máš i můj obdiv, určitě nebylo jednoduché se přiznat. Přeju Vám aby Vám to vydrželo.
Určitě ve stránkách pokračuj, kam by jinak závisláci, jako jsem já, chodili :)))

-.*

(Soubi, 11. 3. 2007 15:09)

já tu taky zůstanu ;D

:-))

(Bea, 28. 2. 2007 20:23)

Más můj obdiv. Já říct našim něco podobného (a to nejsou věřící) tak asi padnou do mdlob a já na dlažbu:-)) I když možná jen kreslím čerty na zed. Rozhodně tedy nevím na co koukám ve volných chvílích:-)) Krom toho, že prohlásili, že na pohádky jsem už trochu velká...:-)) Držím palce!!! A ve stránkách samozřejmě pokračuj, jsou super!:-))

:-)

(Kat, 22. 2. 2007 23:30)

Rozhodně kvůli tomu tady nepřestanu chodit. Nechápu proč to někomu vadí. A ještě víc vztah kluk+kluk než když jsou obě holky. Nechápu a nikdy to nepochopím. Držím vám palce, aby Vám to vydrželo. Hodně štěstí.

XD ^_^

(Chiky, 22. 2. 2007 18:02)

To měla rodinka radost XD Nechápu jak to muže někomu vadit. Rozhodně sem nepřestanu chodit ; ) skvělý stránky.Ha ha ten hnis byl určitě .... XD Taky chodim na zdrávku zatim druhák.Ale sem laborant že se v těch pěknejch věcech budu víc vyžívat.tak nepropadni a pokračuj v těhle stránkách...gambatee!! XD

:-)

(Black.flower, 21. 2. 2007 10:25)

Samozřejmě že přijdem :-)!!! Tyhle stránky jsou skvělý a díky nim je ze mě závislák nejenom na shonen a yaoi psaném, ale i v anime podobě.. Trávim tu docela dost času a určitě to tak i zůstane..