Jdi na obsah Jdi na menu

AHOJ, AHOJ, AHOJ...

4. 6. 2008

Tak to mám za sebou!

Dne 4. června v hodinách 13:00 - 17:00 skládaly čtyři slečny čtvrtého ročníku zdravotnické školy - mezi nimi i má maličkost - maturitní zkoušku.

Předměty:

český jazyk, občanská výchova, teorie ošetřovatelství...

A výsledky?

Český jazyk byl rozjezd, otázka literatury oficiální poválečné (Kundera, Hrabal, Páral a jiní), po lekci konverzace a smíchu po mých občasných hláškách (komisi jsem musela opravdu pobavit) a za pomoci jedničky z maturitního slohu - VÝBORNĚ!

Občanská výchova byl zapeklitý oříšek, chytla jsem filozofíi českých zemí, ale nějak jsem povařila vodu a béčková otázka - lekce smekání, zdravení a tykovykání (etiketa) - mě vytáhla ze šlamastyky - VÝBORNÝ

Teoretické ošetřovatelství... Věděla jsem, že nechci mozek a nervový, to mi nikdy nešlo, to byly otázky 8, 18, 21... a co jsem si vytáhla? 18... =) Tak jsem začala panikařit, ale když jsem se na potítku uklidnila, zalovila jsem v paměti, něco z anatomie dala a poté i něco málo ošetřování bezvědomých mrtvolek a masáží srdce jsem to vytáhla na - CHVALITEBNÝ...

Prospěla jsem tedy s vyznamenáním, protože mám ještě VÝBORNÝ z ošetřovatelství praxe... Takže si neztěžuji, jsem spokojená a slibuji, že hned zítra, jakmile budu mít po zakončení, začnu psát další kapitolu Oogamiho!!!

Těště se, známky mě nabudily!!!

Tak zatím pa a těšte se... =)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Těším se ...

(Anonimka, 6. 4. 2009 20:37)

Těším se moc na to co napišeš

(^_^)

(Lirael, 8. 6. 2008 18:27)

smekam...doufam ze budu mit pristi rok stejne dobry vysledky.=DDDDDDD

Gratuluju...

(Yochigo, 6. 6. 2008 7:53)

a přeju hodně úspěchů dál... ;) už se moc těším na tvoje další psaní

Komentář nesouvisející,

(Nex, 6. 6. 2008 1:50)

hanebně se roztahující v místech, kde nemá legálně co dělat, ale kde by mohl být všemi objeven... *omlouvajík*

Na posledním Oogamim se někdo ptal, jestli někdo neví, proč veoh v česku nefunguje. Odpověď zní: ví.

Tu to máte:

Veoh nemá v čr a sr dostatečný počet uživatelů (registrovaných, kdoví, kolik jich může koukat jen na shoty) a proto odsud není přístup dál možný. Jestli jsem to správně pochopila, firma se odteď soustředí jen na uživatelsky lidnaté trhy (přavážně anglicky mluvící země) a všem ostatním uzavřela z jejich zemí přístup.

Obejde se to tak, že si dáš do googlu vyhledat "http proxy" a najde ti to spoustu serverů proxy (zjednodušeně je to portál, stránka, přes kterou se může statisíce počítačů=uživatelů odkudkoli připojit do netu jako jeden velikánský počítač pojmenovaný podle konkrétní proxyny). Nějaký si vyber, zahraniční samozřejmě, vyhlídni si, kde je kolonka na adresu a tam zadej www.veoh.com a je to. Jestli se chceš přihlásit do svého účtu na veohu nebo vůbec dělat cokoli s potvrzovacíma tlačítkama (Enter), musíš si zjistit takzvanou IP adresu toho proxy webu (bývá tam napsaná nebo se zeptej na nějakém fóru nebo stránce, třeba www.reanimated.eu nebo www.otakuland.cz) a nahoře v Internet Explorer máš Nástroje, Možnosti Internetu a v nich záložku Připojení. Klikneš na Nastavení místní sítě a zadáš tam tu adresu. Port 81, aby to bralo i šifrovaný (https) věci, čili všechny ty místa, kde zadáváš heslo (mail, veoh účet...). Jinak normálně počítače používají port 80, ale přes ten heslovaný věci přes proxy prostě neprojdou.
A potvrď.

Jinak, tohle je vyzkoušený postup od mého kamaráda, který ve volném čase programuje Java věci pro weby a je v počítačích hodně dobrej, mnou (běžným uživatelem) prověřeno, funguje to. Kdyby něco, určitě ti poradí na otakulandu, ale pokud by ses něchtěla kvůli tomu registrovat nebo cokoli, zeptej se admina reanimated, je to taky dost dobrej ajťák.

Sice už jednou, ale

(Nex, 6. 6. 2008 1:47)

repetitio mater studiorum (snad jsem to nezvorala ;)

Gratuluju! Hip hip hurá, vivat a sláva! :-)

Mám radost! A musíš říct, jak jste slavili/y! ;-)P

super

(Kitikara, 5. 6. 2008 18:04)

Moc gratuluju a blahopřeji k tak skvělému výsledku.

Nya~

(Alee-chan, 5. 6. 2008 14:03)

Gratulace od věrné čtenářky! x)
Jsi borec!

O_O

(Teressa, 5. 6. 2008 7:16)

GRATULUJEM!!!normalne mam oci pomali az niekde na zemi.....si fakt trieda ja budem rada ked o nejaky ten rocik vobec zmaturujem.....takze este raz GRATULUJEM!!
P.S.:kedze to uz mas za sebou,to potom znamena ze tu budu poviedky pribudat ako na beziacom pase nie??(nemas na vyber..muehehehee)

*klaní se až k zemi*

(YuRi-HiUr, 4. 6. 2008 20:28)

GRATULUJIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII TO ZNAMENÁ ŽE SE UŽ NEBUDEŠ STRESOVAT.(což taky znamená že budeš psát psát psát)to v té závorce radši ignoruj takovej můj úlet.Ale gratuluji ti

GRATULUJU!

(Sora11 www.shonen-ai-povidky.estranky.cz, 4. 6. 2008 20:25)

Wow, tak to smekám, seš dobrá. Prostě gratuluju a gratuluju a ještě jednou gratuluju, jak to napsala už Ayasumi. :))

...

(Ayasumi, 4. 6. 2008 19:02)

Gratuluji!!! Já ji složila zase v pondělí a taky na zdravce... XDDDD ještě jednou moooooc gratuluji!!!