Jdi na obsah Jdi na menu

FÓRUM

4. 1. 2008

FÓRUM

Tak jsem to sem konečně dala. Chcete si posílat vzkazy, mně nebo někomu jinému? Tak do toho, tady máte prostor na své dotazy a připomínky.

V okamžiku, kdy tu bude komentářů moc, smáznu je, ale nebojte budu je ukádat v rubrice.

Tady můžete dávat dotazy i mně, protože já moc často všechny příspěvky nekontroluju a může se stát, že bych nějaký komentář včas nezachytila.

Tak pa... a zajímalo by mě...

KDO BUDE PRVNÍ?

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

já přicházím s dotazem

(Arisawa, 14. 1. 2008 23:12)

někde někdy si mluvila o tom, že máš připraveno pár povídek od jiných autorek, pokud tedy nestíháš Oogamiho, nešlo by přihodit jednu z těch půjčených?

kniiiik

(BlackCat a Barboocha, 13. 1. 2008 16:57)

www.shonenai.blog.cz

.......

(jane(www.zivotni-sen.estranky.cz), 7. 1. 2008 18:34)

tak jo já ti taky napíši vzkaz,takže pozor připravení.Vykulit oči soustředit se .Ahoj jak se máš.No jo moje trapná otázka .Toho si nevšímej .*ťuká se do hlavy*jinak,ti chci vzkázat,že na tyhle stránky chodím strašně ráda,protože tu máš super povídky*usměv od ucha k uchu*Chi chi.
No nic já končím.pááááá lalalalalalalallala

Jen mě tak napadlo...

(Lebel, 5. 1. 2008 12:12)

Ahojky. Jen mě tak napadlo, jdou na estránky vkládat i jiné soubory než obrázky? Mno, já jen, že pokud ano, nebylo by šaptné sem dát torrenty na anime. Co myslíš?

Nevim jak začít

(Lucie Shagua R., 4. 1. 2008 17:47)

jde o tvuj příběh o Oogamim a Lyzenovi....strašně mě zaujal tvuj tvurčí smysl pro to jak nejvíce věci zamotat ,ale dát jim spád takže se člověk nenudí..zaujali mě samotné postavy je to prostě bomba.....a tak jsem se tě chtěla zeptat jestli to už někdo spracoval jako manga....či ti to nabídl a tys to přijala........
Jestli ano tak mám smůlu.....! ale já vždy říkám žij život s radostí přecejen je nevyspitatelnej
Jestli ne!tak jsem ti chtěla říct , že už dlouho kreslím manga... a přatělé říkají že nejsem vůbec špatná... tak bych se chtěla zeptat jesti bys byla ochotná mi půjčila tvůj příběh a samozdřemě bys na comixu měla jméno a pod....ale je to jen tak pro zábavu takže jestli jseš ochotná tak mi prooooosííííííím napiš odpověď ať je kladná či záporná.....
Občas si lidé říkají proč nepřijít nestahnou to nebo neopsat prostě neukrást ale já taková nejsem snážím se být k životu fér a on je pak ke mě ... ale to bych asi nepsala tendle vzkaz kdybych to chtěla ukrást...:-)

No nic tady je můj email kdy bys mi chtěla odepsat tam shagua@seznam.cz

PS:manga jsou muj život stejně jako anime..když to miluješ neni co řešit!!!!!

papa Shagua