Jdi na obsah Jdi na menu

BELETRIE - úvod

27. 2. 2010
Beletrie

aneb

Zaskočte si do knihovny


Já vím, že poslední dobou tu moc nejsem a dlouho trvá, než něco napíšu, ale momentálně mám vážně hodně práce, chodím na třísměnný provoz (momentálně jsem po noční) a mám dost prací s jinými věcmi. Na psaní sice nezapomínám, ale dostanu se k tomu tak jednou za týden, což není mnoho, já vím, tak jsem se rozhodla začít novou kategorii, která sice nemá s anime ani s mangou nic společného, ale když už si chcete něco přečíst, tak i v knihovně se nalezne mnoho zajímavých věcí.

Nemám čas na psaní, ale když jedu autobusem do práce a z práce, sáhnu většinou po knize, kterou nosím s sebou v tašce. Poslední dobou si z knihovny opět začínám půjčovat knihy s gay tématikou a postupně vám sem hodím ty, co znám ať už jsou dobré nebo ne.

Doufám, že ve mě neztratíte důvěru a budete dále navštěvovat tyto moje stránky, u kterých už, jak jsem s s překvapením uvědomila, trávím čas nějaký čtyři roky a to času hodně. A nehodlám s tím přestávat ani v nejmenším...


Autorka Šárka
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Tak tak

(FreeDreamerin, 1. 3. 2010 16:10)

Jsme rádi, že si na nás ve svém naplněném rozvrhu uděláš alespoň občas místo. :) A tenhle nápad s beletrií se mi vážně líbí. Upřímně řečeno mě nikdy nenapadlo, shánět se po knihách s touhle tematikou, tak jsem na to zvědavá.

: D

(jita, 28. 2. 2010 21:45)

Jsem ráda, že se budeš i nadále věnovat jak stránkám tak psaní. Hlavní je vědět, že pamatuješ na fanoušky tvých příběhů. :)